خرید ضایعات نقره

خرید ضایعات نقره

خرید ضایعات نقره در مجموعه نقره نما با هشتاد درصد قیمت بازار انجام می‌شه. یعنی قیمت هر گرم نقره هر چقدر باشه، هشتاد درصد اون برای خرید ضایعات نقره در نظر می‌گیریم. اگر شما نقره ضایعاتی دارید، می‌تونید درخواست خودتون رو به کارشناس فروش نقره نما ارسال کنید. نقره ضایعاتی می‌تونه همه چیز باشه. مثل زیورالات شکسته، ظروف نقره شکسته، گل نقره بالای پنجاه گرم و حتی سرویس آشپزخانه و پذیرایی نقره کج یا خرد شده. ما پس از بررسی درخواست شما، در اسرع وقت، ضایعات نقره شما رو رویت و خریداری می‌کنیم.

ضایِعات نقره چیه؟

نقره ضایعاتی، اون دسته از نقره‌هایی هست که از معدن استخراج نمی‌شه. این نقره‌ها هم از تجهیزات الکترونیکی به دست می‌یاد. و هم از سکه‌های نقره له و لورده. و هم از نقره جات و ظروف نقره شکسته. این نوع نقره‌ها، معمولا ذوب می‌شه و دوباره در چرخه تولید نقره مورد استفاده قرار می‌گیره. معمولا بازیافت ضایعات نقره به دو صورت انجام می‌شه. یک روش، همان روش سنتی و کارگاهی هست که خیلی زمان‌بر هست. روش دیگه به صورت صنعتی هست که در مقیاس زیاد انجام می‌شه. در این روش از تجهیزات خیلی پیشرفته استفاده می‌شه.

خرید ضایعات نقره
هر گونه ضایعات نقره شما رو خریداریم

خرید ضایعات نقره

ضایعات نقره رو می‌‌شه از جاهای مختلفی خریداری کرد. در بیشتر خانه‌ها، مقداری نقره شکسته قدیمی رو می‌شه پیدا کرد که توی یک گلدان قدیمی یا یک کیف نگهداری می‌کنن. در اصل این نقره‌ها هیچ کاربردی در زندگی افراد خانواده نداره. و فقط مشکل اینه که افراد نمی‌دونن که با این نقره‌ها باید چی کار کنند. بهترین راه اینه که این نقره‌ها رو بفروشند و در ازای قیمت اون، یک یا چند تکه زیورالات نقره یا ظرف نقره جدید خریداری کنن. پس به جای هدر دادن سرمایه‌ای که هیچ ارزش تاریخی و میراثی نداره. بهتره که اون رو تبدیل به یک چیز ارزشمند بکنند.

خرید ضایعات نقره
برای فروش ضایعات نقره با ما تماس بگیرید (روی عکس کلیک کنید)

توی تعمیرگاه‌های تجهیزات الکترونیکی هم معمولا مقداری نقره بازیافتی وجود داره. تعمیرکارهای عزیز می‌تونن با کارشناس ما تماس بگیرند و از کارشناس نقره نما بخوان که برای رویت نقره بازیافتی به کارگاهشون سر بزنه. ما پس از هماهنگی و تائید ضایعات نقره شما، مبلغ مورد توافق رو به حساب شما واریز می‌کنیم.

2 thoughts on “خرید ضایعات نقره

  1. علی. وطنخواه says:

    100گرم نقره فروشی دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟

×