خرید و فروش ظروف نقره دست دوم

ظروف نقره دست دوم

ظروف نقره دست دوم در بیشتر موارد، سرمایه مهمی برای یک خانواده به شمار می‌رود. در بسیاری از مواقع این ظروف می‌تونه وضعیت مالی و اقتصادی خانواده رو به کلی عوض کنه. اما دقت کنید که تصمیم فروش ظروف نقره دست دوم رو وقتی بگیرید که واقعا به پول نیاز دارید. مهم نیست که کجای ایران هستید. کافیه تماس بگیرید و ظرف یا شیء نقره‌ای خودتون رو معرفی کنید. کارشناسان ما در نقره نما با بررسی دقیق اشیاء یا ظروف نقره شما، بالاترین و مناسب‌ترین قیمت رو به شما پیشنهاد خواهند داد. پس از اینکه قیمت پیشنهادی مورد قبول شما واقع شد و ظروف نقره، تحویل کارشناس ما شد، بلافاصله واریزی شما انجام خواهد شد.

خرید نقره دست دوم

ظروف نقره دست دوم شامل چه مواردی هست؟

هر ساله بخش زیادی از نقره‌ای که در جهان استخراج یا بازیافت می‌شود، صرف ساختن ظروف نقره می‌شود. ظروف نقره فقط شامل بشقاب نقره، قاشق نقره، چنگال نقره و کارد نقره نیست. شما می‌تونید سایر لوازم مربوط به پذیرایی رو هم به ظروف نقره دست دوم خودتون اضافه کنید. مثل میوه خوری نقره، گزخوری نقره، شکلات خوری نقره، سینی نقره، جعبه دستمال کاغذی نقره، تُنگ نقره، لگن نقره و حتی آفتابه کوچک نقره. علاوه بر موارد بالا، می‌توان به آجیل خوری نقره، کاسه نقره، جام نقره، گلدان نقره، سرویس سماور نقره، منقل نقره، قاب عکس نقره، پسته خوری نقره، گلاب پاش نقره، پارچ نقره و شیرجوش نقره نیز اشاره کرد.

ظروف نقره دست دوم

ظروف نقره میراثی دست دوم

بعضی از افراد، یک سری ظروف نقره به صورت ارث از والدین یا اجداد خودشون دریافت می‌کنند. قیمت این ظروف از دو قسمت تشکیل می‌شه. اول اینکه قیمت نقره این ظروف حساب می‌شه. دوم اینکه ظروف شما به نوعی عتیقه محسوب می‌شه. به همین خاطر ارزش آن بیشتر از ظروف معمولی هست. در قدیم ظروف نقره در منزل هر کسی یافت نمی‌شد و بیشتر در ویترین ثروتمندان دیده می‌شد.

ظروف نقره دست دوم

کلکسیون‌دارهای نقره

اگر شما از اون دسته افرادی هستید که کلکسیون ظروف نقره دارید، می‌توانید با ثبت سفارش و یا تماس با واتس اپ نقره نما نسبت به فروش ظروف خود اقدام کنید. از آنجایی که خرید این مجموعه نیازمند بررسی کارشناسانه هست، کارشناس نقره نما در محل حاضر شده و نسبت به رویت ظروف شما اقدام می‌کند.

ظروف نقره دست دوم

انواع ظروف نقره دست دوم از نظر قلم

ظروف نقره رو در بازار ایران به اسم دو قلم شناسایی می‌کنند. قلم اصفهان و قلم تبریز. قلم نقره اصفهان دارای حجم و بُعد هست. یعنی وقتی که شما به آن نگاه می‌کنید متوجه می‌شوید که برخی از جاهای ظرف دارای تورفتگی، بیرون‌زدگی و کنده‌کاری‌های عمیق هست. در مقابل قلم نقره تبریز کاملا صاف هست. و فقط سطح نقره با مغارهای ریز، کنده‌کاری می‌شود. باید تذکر دهیم که هر دو قلم اصفهان و تبریز از ارزش بالایی برخوردار هستند.

ظروف نقره دست دوم

ملیله نقره رو هم می‌خرید؟

در کنار ظروف نقره خارجی، ظروف نقره اصفهان و تبریز، یک سری ظروف دیگری به نام ظروف نقره هست که به صورت ملیله کار می‌کنند. حتما شما هم یک سری ظروف که به صورت شبکه‌کاری و توری هستند، دیده‌اید. به این ظروف نقره که با سیم‌ها و نَوَردهای نقره کار می‌شه، ملیله کاری می‌گویند. در صورتی که شما قصد فروش یک یا چند تکه از این ظروف رو داشته باشید، نقره نما با مناسب‌ترین قیمت، آماده خرید آنهاست.

ظروف نقره دست دوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟

×