سرای زرگرباشی اصفهان

سرای زرگرباشی اصفهان نقره نما علیرضا نجارزادگان

سرای زرگرباشی اصفهان نام مجتمعی در شهر اصفهان است که به طور تخصصی در زمینه طلا، جواهر، نقره و زیورالات به فعالیت می‌پردازد. این مجموعه توسط شرکت پایا سازه نقش جهان ساخته و راه‌اندازی شده است. موقعیت این مجتمع تجاری در خیابان علامه مجلسی، حد فاصل میدان امام علی (سبزه میدان) و چهارراه ابن سینا واقع شده است. زرگرباشی نگینی در قلب شهر اصفهان است که در آینده‌ای نه چندان دور، نبض صنعت طلا، جواهر و نقره اصفهان را به دست خواهد گرفت.

سرای زرگرباشی اصفهان

رفاه حال مشتریان

از جمله ویژگی‌های سرای زرگرباشی اصفهان می‌توان برخورداری از بام سبز، کافی شاپ و اتاق مادر و کودک اشاره کرد. تمامی این فضاها به رفاه بیشتر فعالین و ماندگاری بیشتر مشتریان در مجموعه کمک می‌کند. سرای زرگرباشی از مدرن‌ترین فضاهای فروش جواهرات در کشور است که توجه ویژه‌ای به خصوصیات معماری سنتی کرده است.

سرای زرگرباشی اصفهان نقره نما علیرضا نجارزادگان

بازار طلای مسجد جامع اصفهان

این مجموعه در نزدیکی بازار طلا، جواهر و نقره سبزه میدان اصفهان قرار دارد. سبزه میدان در کنار بازار طلای میدان نقش جهان، چهارباغ عباسی و خیابان وحید، یکی از نام‌آشناترین بازارهای طلای ایران است. از این رو برای فعالیت فروشندگان و تولیدکنندگان طلا، جواهر و نقره در شهر اصفهان بسیار توصیه می‌شود.

سرای زرگرباشی اصفهان

امنیت و ایمنی مجموعه

امنیت و ایمنی از دیگر مشخصات اصلی سرای زرگرباشی اصفهان است. سیستم اعلام سرقت، تشخیص چهره و اطفای حریق در هر واحد و پارکینگ اختصای از ویژگی‌های بارز این مجموعه به شمار می‌رود. برای رفاه حال مالکین واحدها و مشتریان مجموعه، دو دستگاه پله ثابت، دو دستگاه پله برقی و دو دستگاه آسانسور در نظر گرفته شده است.

سایر امکانات زرگرباشی اصفهان

معمولا یکی از مشکلات عمده مجموعه‌های تجاری ضعف در ارائه خدمات اینترنتی و سیستم تهویه مطبوع است. در سرای زرگرباشی اصفهان، مالکین واحدها به طور دائمی می‌توانند از خدمات اینترنت وایرلس استفاده کنند. در بام سبز مجموعه، صفحات خورشید در نظر گرفته شده است. این صفحات وظیفه تامین برق اضطراری مجموعه را در صورت قطع برق بر عهده دارند. شاید یکی از مهمترین امکانات واحدهای فروش طلا، جواهر و نقره در این مجموعه دستگاه اولتراسونیک باشد. این دستگاه جهت شستشوی جواهرات در نظر گرفته شده است. تمامی واحدها مجهز به این دستگاه هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟

×