انگشتر نقره هدیه و کادو، اقتصادی و به صرفه

انگشتر دخترانه شیپا

در بین زیورالات نقره، انگشتر معنای خاصی داره. عشق و دوست داشتن رو می‌شه در انگشتر دید. معمولا ارتباطات نزدیک بین دو دوست و دو زوج با انگشتر شروع می‌شه. دقیقا مثل انگشتر ولنتاین و انگشتر خواستگاری. انگشتر نشانه تعهد دو نفر به همدیگه‌ست. شما با هر سلیقه، با هر فکر، با هر طبقه اجتماعی و با هر جنسیتی که باشید می‌تونید انگشتر مناسب خودتون رو در فروشگاه نقره نما پیدا کنید. این روزها به خاطر وضعیت اقتصادی نامناسب در کشورمون، خیلی‌ها قادر به خرید هدیه و کادوی مناسب برای مناسبت‌های مختلف نیستند. ما در نقره نما سعی کردیم یک مجموعه‌ از انگشتر نقره هدیه و کادو رو با قیمت مناسب گرد هم بیاریم. تمامی انگشترهای نقره نما از نوع استرلینگ ۹۲۵ بوده و از کیفیت بالایی برخوردارند. علاوه بر وبسایت نقره نما، شما می‌تونید از صفحه اینستاگرام ما هم بازدید کنید. اگر برای دوستتون دنبال انگشتر مناسب می‌گردید و هنوز موفق به انتخاب اون نشدید، لطفا با کارشناس فروش ما تماس بگیرید. ما بر اساس سلیقه شما، انگشتر مناسبی را به شما معرفی خواهیم کرد. برای خرید هر کدام از انگشترهای زیر، روی عکس آن کلیک کنید.

انگشتر نقره هدیه و کادو

معمولا مردم در مناسبت‌های خاصی به همدیگه هدیه و کادو می‌دن. شاید بهتر باشه هدیتون چیزی باشه که ماندگار و به‌یادماندنی باشه. اگر هدیه شما نقره باشه که چه بهتر. نقره یکی از فلزات گرانبهاست و دارای ارزش ذاتیه. یعنی خود به خود دارای ارزش هست. به همین خاطر، فردی که این هدیه رو دریافت می‌کنه همیشه به یاد شماست. انگشتر نقره به عنوان هدیه و کادو از این جهت مهمه که همواره توی دسته. دوستتون حداقل روزی یک بار به یاد شما می‌افته. اما در چه مناسبت‌هایی می‌شه، انگشتر نقره هدیه و کادو رو تقدیم کرد؟ پس با ما باشید تا هم مناسبت‌ها رو با هم مرور کنیم و هم انواع انگشترهای دخترانه، زنانه و مردانه رو.

انگشتر و حلقه

انگتشر مردانه باستیل

1,125,000 تومان

انگشتر و حلقه

انگشتر مردانه سپیده

591,000 تومان

انگشتر و حلقه

انگشتر مردانه پوران

1,019,000 تومان

انگشتر و حلقه

انگشتر مردانه کروز

893,000 تومان

انگشتر و حلقه

انگشتر مردانه ژرمن

1,591,000 تومان

انگشتر و حلقه

انگشتر مردانه پلتیک

1,081,000 تومان

انگشتر و حلقه

انگشتر نقره مرسدس

1,075,000 تومان

انگشتر و حلقه

انگشتر شهر فرنگ

1,109,000 تومان

انگشتر و حلقه

انگشتر نقره سوآمی

975,000 تومان

انگشتر و حلقه

انگشتر مردانه بافت

1,431,000 تومان

انگشتر و حلقه

انگشتر مردانه ولکان

957,000 تومان

انگشتر نقره برای هدیه ولنتاین

اگر از اون دسته خانم‌ها یا آقایانی هستید که قصد دارید، امسال هدیه ولنتاین بدید، حواستون به تاریخ ۲۵ بهمن ماه باشه. هر سال در چنین روزی، میلیون‌ها نفر در سراسر جهان، هدیه خاصی رو به دوست یا همسرشون هدیه می‌دن. اصل داستان ولنتاین هم خیلی شنیدنیه. در تاریخ اومده که ولنتاین، اسم یک کشیش در دوره روم باستان بود. در زمان ولنتاین، امپراطور روم به خاطر نیازی که به مردان جوان به عنوان جنگجو داشت، ازدواج مردان جوان رو ممنوع اعلام کرده بود. ولنتاینِ کشیش که این قانون رو ظالمانه می‌دونست از این دستور سرپیچی کرد. به همین خاطر مخفیانه، زمینه ازدواج دختران و مردان جوان رو فراهم می‌آورد. در واقع ولنتاین، عشق و دوستی رو دوباره به جامعه برگردوند. از آن زمان تا کنون، روزی رو به عنوان ولنتاین در نظر گرفتند. امروزه بیشتر مردم در کشورهای جهان این روز رو با شور و شوق تمام جشن می‌گیرند. اگر شما هم قصد دارید که عشق و علاقه خودتون رو به دوست یا همسر خودتون ابزار کیند، از بین انگشترهای نقره نما، بهترینش رو انتخاب کنید.

انگشتر و حلقه

انگشتر هدیه سوته دلان

597,000 تومان
497,000 تومان
317,000 تومان

انگشتر و حلقه

انگشتر نقره خرامان

293,000 تومان

انگشتر و حلقه

انگشتر دخترانه شیپا

469,000 تومان

انگشتر و حلقه

انگشتر نقره کراس

379,000 تومان

انگشتر و حلقه

انگشتر نقره سپیدار

417,000 تومان

انگشتر و حلقه

انگشتر نقره سنوبر

327,000 تومان

انگشتر و حلقه

انگشتر زنانه دیپلمات

359,000 تومان

هدیه و کادوی تولد با نقره نما

روز تولد جزو به‌یادماندنی‌ترین روزهای سال هست. بیشتر افراد دوست دارند که در این روز، کیک تولد بگیرند و دوستانشون رو دعوت کنند. دادن هدیه تولد یکی از رسم‌های جاافتاده در بین مردم هست. یکی از دل‌مشغولی‌های اصلی افراد در این روز، انتخاب نوع هدیه و کادوی تولد هست. نقره نما به عنوان تولیدکننده و عرضه‌کننده زیورالات نقره، گزینه‌های زیادی رو پیش پای شما می‌گذاره. در این بخش می‌تونید هدیه مناسب خودتون رو انتخاب کنید. انگشترهای نقره نما از تنوع بالایی برخورداره و گزینه‌های زیادی برای انتخاب دارید. این انگشترها در انواع زنانه، دخترانه و مردانه هستند. در زیر، یک سری از این انگشترها رو معرفی می‌کنیم.

انگشتر و حلقه

انگشتر نقره پیکو

273,000 تومان

انگشتر و حلقه

انگشتر نقره حلقه گل

511,000 تومان

انگشتر و حلقه

انگشتر نقره آنتوانت

391,000 تومان

انگشتر و حلقه

انگشتر زنانه نیاگارا

389,000 تومان

انگشتر و حلقه

انگشتر نقره فرانکل

512,000 تومان
317,000 تومان

انگشتر و حلقه

حلقه دور نگین نقره

737,000 تومان

انگشتر و حلقه

حلقه نقره کوانتوم

861,000 تومان

هدیه روز مادر و روز پدر

مادران و پدران از ثروت‌های اصلی زندگی هر فردی هست. هر مادر و پدری زحمات زیادی برای فرزندان خودشون متحمل می‌شن. پس کمترین وظیفه ما قدردانی از آنها در مناسبت‌های مختلف سال هست. یکی از این مناسبت‌ها روز مادر یا روز پدر هست. پدر و مادر همون زوج‌هایی هستند که روزگاری، عاشق همدیگه شدند و یک زندگی عاشقانه رو شروع کردند. شاید یک انگشتر نقره بتونه یادآور این عشق باشه. ما به تناسب سلیقه شما، انگشترهای نقره زیادی رو گرد هم آوردیم. انتخاب از شما و ارسال از ما.

انگشتر و حلقه

انگشتر مردانه تنظیم

927,000 تومان
1,253,000 تومان
831,000 تومان

انگشتر و حلقه

انگشتر مردانه زنجیر

1,007,000 تومان

انگشتر و حلقه

انگشتر مردانه گلستان

1,141,000 تومان

انگشتر و حلقه

انگشتر مردانه توران

891,000 تومان

انگشتر و حلقه

انگشتر مردانه سالومه

797,000 تومان

انگشتر و حلقه

انگشتر زنانه دیپلمات

359,000 تومان

انگشتر و حلقه

انگشتر زنانه نقره شیک

420,000 تومان

کادوی سالگرد ازدواج

یادتون هست که در شروع زندگی، انگشتر نامزدی یا عقد رو کی دریافت کردید؟ مطمئن هستیم که تاریخ دقیق این روز، توی تقویم دلتون حک شده. پس لازمه که هر سال در چنین روزی، یک هدیه خوب برای شریک زندگیتون تهیه کنید. ما انگشتر نقره رو به شما پیشنهاد می‌کنیم. وقتی هدیه سالگرد ازدواج از نوع انگشتر باشه، تاثیرگذاریش بیشتره. این کار باعث می‌شه که عشق و وفاداری شما به همدیگه بیشتر از قبل بشه. به نوعی این هدیه تجدید عهد و پیمان با عشق زندگیتون هست. پس در انتخاب نوع انگشتر دست و دل بازی به خرج بدید. دقت کنید که در انتخاب انگشتر نقره هدیه و کادو به طرح و زیبایی اون توجه کنید. برای این کار ابتدا به سلیقه همسرتون مراجعه کنید. ببینید که از چه طرحی خوشش می‌یاد. موضوع کیفیت هم خیلی مهمه. تمامی انگشترهای نقره نما از نوع استرلینگ هست. ما بالاترین کیفیت رو در انگشترهای خودمون در نظر گرفتیم. بسته‌بندی زیورالات ما بسیار شیک و زیباست. به همراه زیورالات، یک فاکتور رسمی هم برای شما ارسال می‌شود. در این فاکتور، وزن دقیق و تاریخ خرید انگشتر نقره درج شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟

×