سرویس نقره زنانه و هر آنچه که باید بدانید

سرویس نقره

سرویس نقره زنانه شامل گوشواره، دستبند، انگشتر و گردنبد است که معمولا برای مراسم‌ها و مهمانی‌های تشریفاتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. با ظهور روکش رادیوم در صنعت زیورآلات نقره، سرویس‌های نقره گوی سبقت را از سرویس‌های طلا از نظر فراوانی ربوده‌اند.

ارزان بودن نقره و تنوع بی‌نهایت طرح‌های آن باعث شده است که زیورآلات نقره در ترندهای صنعت مد، جای پای بزرگی را از خود به جا بگذارد. با اینکه تنوع بالای سرویس نقره زنانه باعث انتخاب سخت آن می‌شود، اما در عوض خانم‌های عزیز را از هر سلیقه‌ای پوشش می‌دهد. برای مثال می‌توانید در فروشگاه نقره نما برای هر سلیقه‌اش، سرویس نقره مناسب آن شخص را پیدا کنید. فقط کافی هست که چندین نکته در انتخاب سرویس نقره را برای خود ساده‌سازی کنید.

وضعیت اقتصادی عروسی‌ها و یک توصیه مهم

با سخت‌تر شدن وضعیت اقتصادی کشور، بسیاری از خانواده‌ها قادر به خرید سرویس طلا و جواهرات گرانبها برای عروس خود نیستند. به همین خاطر به خانواده‌های عروس و داماد پیشنهاد می‌کنیم رسم و رسومات قدیمی را به کل نادیده بگیریند. توصیه ما ابتدا به عروس خانم‌هاست که در یک همکاری تنگاتنگ با خانواده داماد، فشار خرید سرویس طلا را از دوش آقا داماد بردارند. به اعتقاد نقره نما، سرویس نقره زنانه جایگزین مناسبی برای سرویس طلای عروسی‌هاست. لطفا سرمایه‌گذاری را دیگر بر روی طلا انجام ندهید. زندگی خوب عروس و داماد، خود یک سرمایه‌گذاری برای نسل‌های آینده است.

چه کسی عروس مجلس است؟

تصور کنید در یک مجلس عروسی زنانه نشسته‌اید و به دور و بر خود نگاه می‌کنید. به هر خانمی نگاه می‌کنی، برق جواهراتش جهت چشمانت را به این سو و آن سو می‌کشاند. همه جا درخشان و ستاره باران است. در این بحبوحه اگر لباس سفید عروس نباشد، کسی نمی‌تواند از روی جواهرات پرزرق و برق، عروس مجلس را شناسایی کند. حالا آیا فکر می‌کنید که همه این جواهرات خانم‌ها از طلاست؟ ما می‌گوییم که در بیشتر مواقع جواب نه است. البته که جواب این سوال بسیار ساده‌تر از این حرفهاست.

در همین چند سال گذشته، استفاده از روکش رادیوم بر روی زیورآلات نقره، باعث شباهت بسیار زیاد آن به طلای سفید یا پلاتین شده است. همین موضوع باعث شده است که اقبال خانم‌ها به سرویس ‌نقره بسیار بیشتر از قبل شود. بنابراین از نظر اقتصادی هم استفاده از سرویس‌های نقره بسیار به‌صرفه‌تر از طلاست.

نکته‌ای که باید در انتخاب دستبند به آن توجه کنید

البته نه مثل قبل، اما باز هم اتفاق می‌افتد که قفل دستبند خوب چفت نشود. بهتر است که قفل دستبند را کاملا کنترل کنید. توصیه می‌کنیم موقع خرید حواستان جمع قفل دستبند باشد تا از رفت و آمد بی‌مورد جلوگیری کنید. چیزی که خانم‌ها باید زیاد به آن دقت کنند، تناسب بین اندازه دستبند و اندازه دست است. به طوری که تنگ یا شل نباشد. یادتان باشد که دستبند تنگ، ظاهر دست را بسیار چاق‌تر از حالت معمولی نشان می‌دهد. این چیزی هست که خانم‌ها اصلا دوست ندارند.

لازم نیست از همه تکه‌های سرویس نقره استفاده کنید

اگر یادتان باشد در مقاله نیم ست نقره به چند نکته در مورد ست کردن جواهرات با همدیگر اشاره کردیم. اما اینجا لازم هست این نکته رو متذکر بشویم که نیاز نیست که در هر مهمانی رسمی از تمامی اجزاء سرویس نقره زنانه خود استفاده کنید و یا نیاز نیست که در هر مهمانی از سرویس نقره خود استفاده کنید. شاید لازم باشد از همان نیم ست خود استفاده کنید.

بعضا دیده می‌شود که خانم‌ها از گوشواره‌های بلند در کنار گردبندهای بسیار پهن استفاده می‌کنند. با تمام احترامی که به انتخاب خانم‌ها داریم، باید بگوییم که این یک انتخاب وحشتناک است. نه تنها شما را زیبا نمی‌کند، بلکه نظم مهمانی را هم به هم می‌زند. بهتر است که از زیورآلات پهن برای مهمانی‌ها استفاده نکنید و جایی که گوشواره بسیار ظریف در اختیار دارید، دیگر نیازی به استفاده از گردنبند نیست. اجازه دهید تا بوی زیبایی شما را گوشواره به این سو و آن سو ببرد. فکر می کنم این انتخاب درستی باشد. و همانطور که قبلا هم اشاره کردیم، اگر سرویس نقره زنانه شما دارای جواهر باشد، رنگ جواهر را با رنگ لباس خود ست کنید.

سرویس نقره زنانه را از فروشگاه معتبر بخرید

در خرید سرویس نقره علاوه بر اینکه درستی عیار نقره از اهمیت بسزایی برخوردار است، توجه به اصالت نگین‌ آن نیز مهم است. پس بعد از اینکه انگ نقره را چک کردید، به سراغ نگین‌های آن بیایید. چون که تشخیص اصل بودن نگین‌های سرویس نقره از عهده شما خارج است، پیشنهاد می‌کنیم از یک فروشگاه نقره‌فروشی خرید کنید. نقره نما این امکان را به وجود آورده است که قبل از خرید، مشاوره‌ رایگانی در مورد اصالت نقره و نگین‌های آن در اختیار شما قرار می‌دهد. کارشناسان ما از پاسخگویی به سوالات شما بسیار خوشحال خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.